Práce na výletní říční lodi - kuchař - sezóna 2016

Ranch Babice s.r.o.

Slovenská republika, Maďarsko, Německo, Rakousko, Zahraničí - ostatní, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
15.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
850 Euro - 1800 Euro/ čistého za měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci na výletních říčních lodích různých kategorii (3*-4*) s mezinárodní klientelou na základě kyperské pracovní smlouvy. Hledáme pracovníky na obory hotelového provozu - kuchař.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zabezpečení ubytování a stravování zdarma
- Dobré platové ohodnocení
- Cestování po Evropě
- Využití a zdokonalení se ve znalosti cizích jazyků
- Práce v mezinárodním kolektivu
- Možnost kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Cestovní ruch a gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení nebo praxe v oboru
- Komunikativní znalost ANJ nebo NJ – znalost alespoň jednoho jazyka je podmínkou
- Chuť pracovat na říční lodi 7 dni v týdnu
- Pozitivní přístup k práci
- Flexibilita
- Dobrý zdravotní stav
- Odolnost vůči stresu
- Výhodou je předchozí pracovní pobyt v zahraničí nebo přímo práce na lodi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost zajišťuje hotelové a restaurační služby pro říční hotelové lodě plující po území EU.
ID: 1985808  Dátum zverejnenia: 29.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 Euro - 1800 Euro/ čistého za měsíc