Kuchár

Ranč u Bobiho s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 85, Nitriansky kraj, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za prípravu a výdaj jedál, spracovanie surovín, zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál, dodržiavanie hygienických štandardov a postupov, aranžovanie hotových jedál

Bezplatné stravovanie a ubytovanie, práca v príjemnom prostredí a kolektíve, možnosť jazdenia na koni, využitia vírivku ako aj športového areálu

Kontaktovať našu spoločnosť je najlepšie e-mailom: [email protected], kde je potrebné zaslať životopis a motivačný list, alebo na tel.č. 0905884372

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, pružnosť, precíznosť

Nachádzame sa v príjemnom prostredí rieky Hron v Novom Tekove, 10 kilometrov od Levíc. Naša kuchyňa sa vyznačuje kvalitou a pestrosťou, jedálny lístok je vhodný aj pre toho najnáročnejšieho klienta. V areáli ponúkame súkromnú saunu, vírivku, 4 penzióny, reštauráciu, terasu, bowling, minigolf, bazén, volejbalové ihrisko, tenisový kurt, ruské kolky ako aj jazdu na koni, ukážku domácich zvierat na gazdovskom dvore s priamym prístupom k nim, ako aj jazdy na štvorkolkách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2576544  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1300