Logo RAMIRENT spol. s r. o.

Skladník/technik - pobočka Devínska Nová Ves

RAMIRENT spol. s r. o.

Miesto práce
Opletalova 65, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacNad rámec mzdy poskytujeme zamestnancom zaujímavý balíček benefitov: príspevky na rozvoj a kariérny rast, príspevok na stravovanie vo výške 65 %, MultiSport kartu, vitamínový program na pracovisku, príspevok na rekreáciu, príspevky na osobné životné udalosti, firemné odevy, príspevok na pracovnú obuv, tímové akcie, zľavy na sortiment techniky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odovzdávanie, preberanie mechanizácie a zariadení, príslušná dokumentácia
- oboznamovanie s obsluhou
- údržba a servis a starostlivosť o mechanizáciu
- výjazdy v rámci regiónu

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prácu na plný úväzok (HPP)
- obratové bonusy
- firemný telefón
- príspevok na stravovanie
- prácu v jednozmennej prevádzke - pracovná doba PO-PIA 7:00 – 16:00
- odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Nástup dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický smer alebo skúsenosti na podobnej pozícii

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Vzdelanie: SOU - SOŠ
- dobré technické myslenie, orientácia v návodoch
- schopnosť pracovať v tíme, zručnosť, pracovitosť, dôslednosť, schopnosť jednať s ľuďmi
- skúsenosti s mechanizáciou, obsluhou strojov a zariadení, údržbou, znalosť mechaniky, pneumatiky a hydrauliky - výhodou
- výhodou strojnícky preukaz na obsluhu stavebných strojov, VZV
- časovú flexibilitu v prípade potreby
- zodpovednosť za prevedenie práce a zverené hodnoty
- základy práce s PC – Office
- vodičský preukaz sk. E a C výhodou

RAMIRENT je jedným z najväčším poskytovateľov inovatívnych riešení v oblasti prenájmu stavebnej techniky. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008. Vďaka širokej profesionálnej a kvalitnej ponuke techniky poskytujeme našim zákazníkom komplexné a spoľahlivé služby. Aktuálne pôsobíme v 11 mestách. Spoločnosť RAMIRENT je členom skupiny Loxam. Jedným z hlavných záujmov skupiny je spokojnosť zamestnancov, vďaka čomu sme v roku 2022 i 2023 získali ocenenie Great Place to Work.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrich Heldi
E-mail: poslať životopis
ID: 4821348  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac