Logo RAMIRENT spol. s r. o.

Učtovníčka so špecializáciou na majetok

RAMIRENT spol. s r. o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek zverenej agendy z účtovného a daňového hľadiska

- vykonávanie prác súvisiacich s evidenciou a účtovaním majetku, záväzkov, pohľadávok, nákladov a výnosov v súlade so zákonom o účtovníctve a internými predpismi

- zodpovednosť za oblasť hmotného a nehmotného majetku spoločnosti - zaradenie do evidencie

- nastavenie účtovných a daňových odpisov, spracovanie a zaúčtovanie pravidelných inventúr

- evidencia kníh jázd služobných motorových vozidiel a spotreby pohonných látok

- vypracovávanie analýz a reportov pre NBS, vypracovávanie hlásenia pre štatistický úrad

- spolupráca na ďalších aktivitách oddelenia a spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

- samostatné riešenie bežných účtovných operácií a participácia na mesačných, štvrťročných a ročných uzávierkach

+ zaujímavý balíček zamestnaneckých benefitov

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- náročnú ale zaujímavú a stabilnú prácu v dynamickom tíme v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalifikácii a skúsenostiam
- nadštandardné ročné bonusy
- priateľský a pracovitý tím
- príjemné pracovné prostredie
- bohatý balíček zamestnaneckých benefitov
- pravidelným pracoviskom je centrála spoločnosti v Bratislave
- nástup je možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

4

- pozícia nie je vhodná pre absolventa, podmienkou účasti vo výberovom konaní je prax na obdobnej pozícii 4 - 5 rokov

- prehľad v účtovných oblastiach
- výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, proaktivita a flexibilita
- pokročilé znalosti podvojného účtovníctva a MS Office

RAMIRENT je jedným z najväčším poskytovateľov inovatívnych riešení v oblasti prenájmu stavebnej techniky. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008. Vďaka širokej profesionálnej a kvalitnej ponuke techniky poskytujeme našim zákazníkom komplexné a spoľahlivé služby. Aktuálne pôsobíme v 11 mestách. Spoločnosť RAMIRENT je členom skupiny Loxam. Jedným z hlavných záujmov skupiny je spokojnosť zamestnancov, vďaka čomu sme v roku 2022 i 2023 získali ocenenie Great Place to Work.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Máčovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4809868  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac