Obchodný zástupca

RAMIRENT, s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 65, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• individuálna starostlivosť o zverených zákazníkov veľkých spoločností
• mapovanie potrieb prenájmových možností v danej oblasti
• prieskum trhu s cieľom získať nových zákazníkov
• vyhodnotenie vývoja trhu a vedenie databázy aktuálnych odberateľov
• zodpovednosť za plnenie plánu zverených zákazníkov a ich platobnú disciplínu
• spolupráce s internými oddeleniami Spoločnosti

• stabilné zázemie a výhody prosperujúcej fínskej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• mladý a priateľský kolektív
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• bonusy k danej pozícii

Informácie o výberovom konaní

Možno ste to práve VY, koho hľadáme!
Čo získate?
Budete v dennom kontakte s technikou a stavbárčinou - stanete sa odborníkom v tejto oblasti. Získate časovú flexibilitu a rôznorodú prácu. Istotu zamestnania a zamestnávateľa, ku ktorému sa môžete hrdo hlásiť. Otvorenú komunikáciu s kolektívom aj s vedením. Ak budete mať naozaj dobré pracovné výsledky, môžete profesne aj platovo rásť. Len na Vás záleží, aký bude váš finančný príjem!

Kontaktné informácie:
Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Chcete sa k nám pridať? Zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected]. Do predmetu e-mailu zadajte: "OZ/BTS/Vaše meno".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vynikajúce výsledky, ktoré hovorí za Vás
• skúsenosti s obchodovaním v oblasti stavebníctva či strojárenstva
• psychická odolnosť a schopnosť pracovať pod stresom
• profesionálny prístup a potreba doťahovať veci do konca
• anglický jazyk výhodou (nie podmienkou)
• užívateľská znalosť Microsoft Office (Excel a Access)
• znalosť programu KIS výhodou (nie podmienkou)

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadenia v Slovenskej Republike aj v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej aj malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia, CI pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyšším kritériám kvality a bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby, ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby, CI servis, predaj náhradných dielov.
ID: 2062814  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou