Servisný technik

RAMIRENT, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 88, 043 45 Košice, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platný dle príslušnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odovzdanie / prevzatie stroja zákazníkovi a s tým súvisiace zaškolenie
- zodpovednosť za opravy a servis strojov
- prevedenie diagnostiky porúch a realizácia opravy zariadení
- montáž stavebných výťahov
- práce vo výškách
- správne používanie výrobných prostriedkov, nástrojov a pomôcok
- správne vyplnenie potrebnej dokumentácie
- inventarizáciu zvereného tovaru a vybavenie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected].
Do predmetu e-mailu zadajte názov: SET/KSC/PRIEZVISKO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- technická zdatnosť a záujem o odbor
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh
- komunikačné schopnosti a zmysel pre tímovú prácu
- časová flexibilita a zodpovednosť
- aktivný vodič (VZV, nakladače, pásové rýpadlá, obsluha hydraulickej ruky)
- spôsobilosť pre prácu na el. zariadeniach

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadenia v Slovenskej Republike aj v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej aj malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia, CI pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyšším kritériám kvality a bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby, ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby, CI servis, predaj náhradných dielov.
ID: 1938533  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platný dle príslušnej pozície