Skladník-technik

RAMIRENT, s.r.o.

Ramirent spol. s r.o., Opletalova 65, 84107 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
príslušný k danej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• objednávanie skladových položiek podľa požiadaviek prevádzok
• skladová evidencia (sledovanie zásob a objednávanie)
• prijímanie a vydávanie tovaru zo skladu
• inventarizácia zvereného tovaru a vybavenie
• spolupráca pri údržbe a opravách strojov a zariadení, obsluha strojov

Ramirent je veľmi často spájaný len so stavebnou mechanizáciou. To ale nie je presné, pretože my nie sme "len stroje". Ceníme si, že náš pracovný tím je silný vo svojich vedomostiach a znalostiach, a preukazuje zákazníkom tie najlepšie služby. V tejto chvíli prijímame nového kolegu - myslíte, že práve Vy ste tá pravá osoba?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

• PC - užívateľský prístup, prax v systéme NAVISION výhodou
• technický prehľad, fyzická zdatnosť a záujem o odbor
• aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh, spoľahlivosť, dôkladnosť
• výborné komunikačné schopnosti a zmysel pre tímovú prácu
• časová flexibilita a zodpovednosť
• oprávnenie na VZV (možnosť zaškolenia)
• oprávnenosť pre prácu na el. zariadeniach

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadenia v Slovenskej Republike aj v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej aj malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia, CI pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyšším kritériám kvality a bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby, ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby, CI servis, predaj náhradných dielov.
ID: 1936947  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príslušný k danej pozícii