Dispečer

RAMIRENT, s.r.o.

Kočovská 12, 915 01 Nové Mesto n. Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
10.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zadávanie dát do systému (zákaznikov, zákazky, informácie o
požadovanej výbave stroja atd)
• zabezpečenie potrebných dát a dokumentov pre zadanie zákazky
• vypracovanie objednávky dopravy v prípade použitia externých
prepravcov
• kompletizácia dokumnetácie o zákazke (spárovanie Zmluvy a
Zákazkového listu, kontrola správnosti faktúr atd)
• zabezpečenie a kontrola účtovnej správnosti všetkých účtovných
a pokladničných dokladov
• vystavovanie faktúr a dobropisov
• vedenie pokladničnej hotovosti danej pobočky
• zabezpečenie prevádzky kancelárskej techniky a občerstvenia
• spracovanie pošty

• zázemie medzinárodnej spoločnosti
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
• perspektívna a zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcom
odbore
• odborné školenia
• zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní

• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected] do 10.9.2014.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min SŠ vdelanie
• skúsenosti s fakturáciou a znalosť systému KIS výhodou
• schopnosť jednať so zákazníkmi, zameranie na kvalitné
poskytovanie služieb
• odolnosť proti stresu
• vysoké pracovné nasadenie
• organizačné schopnosti
• flexibilita a zodpovednosť

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadenia v Slovenskej Republike aj v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej aj malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia, CI pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyšším kritériám kvality a bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby, ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby, CI servis, predaj náhradných dielov.
ID: 1836082  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou