Obchodný zástupce, oblast Východné Slovensko

RAMIRENT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- individuálna starostlivosť o zverených zákazníkov veľkých spoločností
- mapovanie potrieb prenájmových možností v danej oblasti
- prieskum trhu s cieľom získať nových zákazníkov
- vyhodnotenie vývoja trhu a vedenie databázy aktuálnych odberateľov
- zodpovednosť za plnenie plánu zverených zákazníkov a ich platobnú disciplínu
- spolupráce s internými oddeleniami Spoločnosti

- stabilné zázemie a výhody prosperujúcej finskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- mladý a priateľský kolektív
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- bonusy k danej pozícii

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vynikajúce výsledky, ktoré hovorí za Vás
- zkúsenosti s obchodovaním v oblasti stavebníctva či strojárenstva
- psychycká odolnosť a schopnosť pracovať pod stresom
- vodičský preukaz sk.B
- profesionálny prístup a potreba doťahovať veci do konca
- anglický jazyk výhodou (nie podmienkou)
- užívateľská znalosť Microsoft Office (Excel a Access)
- znalosť programu KIS výhodou (nie podmienkou)

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadenia v Slovenskej Republike aj v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej aj malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia, CI pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyšším kritériám kvality a bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby, ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby, CI servis, predaj náhradných dielov.
ID: 1805150  Dátum zverejnenia: 17.7.2014