Pracovník ostrahy

RAMBROK, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

•Jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu

•Náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu

•Evidence zákazníků, komunikace a spolupráce s klientem

•Základní obsluha mobilních zařízení

•Jednoduchá administrativa

Nabízíme:

•Pracovní zázemí ve stabilní firmě s možností platového růstu – zvyšování mzdy

•Mzda: 19.000 - 22.000 Kč měsíčně čistého

•Výkonnostní a docházkové bonusy

•Zajímavou práci na plný úvazek

•Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

•Odborné zaškolení na danou pozici

•Zaměstnání v moderním a čistém prostředí

•Nástup ihned, nebo dohodou

Požadujeme:

•Zdravotní způsobilost

•Chuť pracovat a seberealizovat se

•Příjemné a profesionální vystupování

Kontakt:

Prosím, volejte na bezplatnou linku 800 636 333, nebo na mobilní čísla: 735 755 355, 731 636 838.

Pošlete nám svůj životopis, děkujeme.

Informace o náboru

ID: 3112732  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.