Ostraha

RAMBROK, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

Jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu. Náplní práce je zajištění ostrahy v obchodech s luxusním zbožím.

Nabízíme:

Pracovní zázemí ve stabilní firmě s možností platového a karierního růstu.
Mzda 18.500 - 22.000 Kč měsíčně čistého
Práce na HPP, DOPP, DOPČ, Brigády pro studenty, nebo na přivýdělek.
Pro HPP nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Benefity: Nadstandartní odměny za plnění prac. povinností a dosažených výsledků. 100% příplatky za svátky, zdarma certifikát dílčí kvalifikace

Požadujeme:

Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
Chuť pracovat a seberealizovat se

Kontakt:

Prosím, volejte na mobilní čísla: 735 755 355, 731 636 838, nebo nám zašlete email.

Informace o náboru

ID: 2799889  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.