Mechanik údržby

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, 823 55 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, resp.ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanik pre opravu a preventívnu kontrolu strojných zariadení vo výrobe:
Pracuje sa v nepretržitej prevádzke na 12-hodinové zmeny ( denná, nočná ).
Náplň práce:
- realizácia bežných opráv strojno-technologického zariadenia
- výkon preventívnych servisných činností zariadení
- participácia na servisných prehliadkach, revíziách a inštalácii nových strojno-technologických zariadení

Úspešným kandidátom ponúkame:
- zaujímavú pracovnú príležitosť v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- dobré možnosti pre ďalší profesijný rast
- motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom
- balík zamestnaneckých výhod

V prípade záujmu zašlite profesný životopis na kontaktné adresy.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si právo odpovedať uchádzačom, ktorých budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spôsobilosť na výkon nočnej práce, zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve,

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 320241  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou