Pracovník v sklade - picker

RAJO s.r.o.

Miesto práce
RAJO a.s.Studená 35, 823 55 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
31.01.2016
630 - 850 EUR/mesiac, a príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru podľa sumára (alebo dodacieho listu) pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- manipulácia s tovarom - naskladňovanie, vyskladňovanie tovaru
- práca so skenerom a paletovým vozíkom
- práca v chladnom sklade s tovarom (5 - 6 stupňov C)
- práca v nepretržitej dvoj - zmennej prevádzke - 12 hodín ( pracovné zmeny 06:00-18:00 a 18:00-06:00)

- ochranné pracovné pomôcky a pracovné oblečenie, samozrejmosťou
- príplatky nad rámec Zákonníka práce, v rámci uzatvorenej Kolektívnej zmluvy
- stabilná a dlhodobá spolupráca
- ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške
- bohatý sociálny program ( príspevok na stravovanie, pitný režim, termoprádlo, voľnočasové aktivity,... )
- poukážky na nákup v podnikovej predajni a zavedený systém 13.-tej a 14.-tej mzdy
- stravovanie zabezpečené formou vlastného závodného stravovania resp. prostredníctvom gastro lístkov (3,70 Eur )
- výplatný termín 10. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca

Podmienkou pre následné oslovenie kandidáta je zaslanie životopisu:
[email protected]
Poštou:
RAJO a.s. – personálne oddelenie
Studená 35,
823 55 Bratislava
Vhodným kandidátov termín a miesto výberového konania oznámi personálne oddelenie spoločnosti, s tým, že oprávnené náklady súvisiace s účasťou na pohovore budú uchádzačovi refundované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami nie starší ako 1 rok je nutný
- spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme
- ochota pracovať na zmeny
- prax ako skladový pracovník - expedient min. 1 rok
- skúsenosti z obdobnou prácou a prácou zo skenerom – výhodou,

RAJO s.r.o. - člen skupiny Meggle AG, patrí k najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2263808  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 850 EUR/mesiac, a príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy