Projektový koordinátor IPM

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, 823 55 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinovanie a komplexná práca na medzinárodných projektoch na strane výrobného závodu ako aj menšie marketingové projekty
• Organizácia a realizácia plnenia projektu
• Dodržiavanie časového harmonogramu a rozpočtu projektu
• Koordinácia a spolupráca s jednotlivými oddeleniami
• Administrácia projektu

Úspešným uchádzačom ponúkame:
•práca v stabilnej progresívnej firme ( medzinárodný koncern)
•vzdelávanie v rámci firmy
•nadobudnutie praxe v oblasti medzinárodného projektového manažmentu
•po 3 mesiacoch systém prémiového bonus v závislosti od kvality vykonanej práce, vo výške max 13%
•balík nad štandardných sociálnych výhod v zmysle kolektívnej zmluvy ( nákupné poukážky v podnikovej predajni, 13.a14. plat, príspevok k DDS, systém benefitov v oblasti životného a pracovného jubilea, atď. )
•motivačné finančné ohodnotenie zodpovedajúcim pracovným výsledkom
•mobilný telefón, notebook

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho profesijného životopisu v slovenskom spolu s Vašou fotografiou a vyznačením pozície, o ktorú sa uchádzate, e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti.

Do svojho životopisu skopírujte, prosím, nižšie uvedené prehlásenie. Bez tohto prehlásenia Vás, žiaľ, nebudeme môcť zaradiť do výberu.
Prehlásenie:
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise spoločnosťou RAJO a.s. so sídlom v Bratislave, Studená 35, 823 55 Bratislava za účelom sprostredkovania zamestnania, a to po dobu 90 dní.
Po uplynutí tejto doby žiadam o skartovanie materiálov, pokiaľ tak nezažiadam skôr formou listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Príjemná komunikácia a vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť
Základné požiadavky na kandidáta:
• Anglický jazyk – aktívne ( komunikácia písomne a ústne v anglickom jazyku)
• Minimálne 1 rok skúsenosti s vedením projektov (produktove, marektingove projekty)
· Orientácia na výsledok
· Organizačné schopnosti
· Time management: dodržiavanie termínov, určovanie si priorít
· Logické myslenie, schopnosť vnímať súvislosti,
· Zmysel pre detail,
• Komunikatívnosť, MS Office
• skúsenosť s marketingom v FMCG
• ovládanie anglického jazyka na úrovni pokročilý
• pokročilé znalosti v používaní programu Microsoft Excel, Word a Power Point
• vodičský preukaz B

RAJO s.r.o. - člen skupiny Meggle AG, patrí k najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1193058  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou