IT Administrátor

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, 823 55 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Inštalácia s podpora operačných systémy (Windows) na PC
 Správa aplikácii a serverov (databázové, aplikačne, virtuálne)
 Správa a údržba sieťovej infraštruktúry
 Správa používateľských účtov a prístupových práv
 Podpora užívateľov
 Administrátorské a servisné činnosti podľa potreby
 Komunikácia s dodávateľmi externých IT služieb

Úspešným kandidátom ponúkame:
- zaujímavú pracovnú príležitosť v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom
- balík zamestnaneckých výhod, 13. a 14. mzda, systém ďalšieho vzdelávania, vernostný program, voľnočasové aktivity, príspevok na DDS a nákup výrobkov v podnikovej predajni

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho profesijného životopisu v slovenskom a nemeckom, príp. v anglickom jazyku, spolu s Vašou fotografiou a vyznačením pozície, o ktorú sa uchádzate, e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti.

Do svojho životopisu skopírujte, prosím, nižšie uvedené prehlásenie. Bez tohto prehlásenia Vás, žiaľ, nebudeme môcť zaradiť do výberu.
Prehlásenie:
Odoslaním a doručením životopisu súhlasím, aby spoločnosť RAJO a.s., so sídlom Studená 35, 823 55 Bratislava, spracovala moje údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov a zaradila ich do svojej databanky na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Expert
VMware ESX - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta očakávame:
- vzdelanie technického smeru – informačné technológie
- 3 roky skúsenosti na podobnej pozícii
- praktické skúsenosti so správou serverov Windows
- praktické skúsenosti so správou diskových úložných zariadení a SAN
- skúsenosti s administráciou siete LAN, WAN a VPN
- skúsenosti so správou e-mailovej bezpečnosti a firewall-u
- všeobecný prehľad v informačných technológiách (systémy, databázy, siete, bezpečnosť)
- komunikatívnosť, analytické myslenie, orientácia na zákazníka resp. užívateľa

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1003638  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou