Voľné pracovné pozície - fix 1200 EUR (Account manager)

RAINBOW SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Hubeného 7, Bratislava 83153, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
17.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miestny distribútor spoločnosti so 78-ročnou históriou , ktorá vyrába zariadenia , ktoré pomáhajú kontrolovať kvalitu vzduchu v miestnosti (Rainbow) , sa rozširuje v tejto oblasti a dopĺňa nových členov. Skúsenosti po väčšine nie sú nutné.

Poskytujeme celkové zaškolenie a vzdelávanie v spoločnosti.
Ponúkame :

• Plný úväzok 1200 EUR mesačne – paušál (počas doby zaškolenia)
• Popri zamestnaní 600 EUR mesačne - paušál (počas doby zaškolenia)

. Nadštandartné finančné ohodnotenie
• Dodatkové bónusy
• Týždenný plat
• Príležitosti na plný úväzok a čiastočný úväzok
• Flexibilná pracovná doba
• Príležitosť rýchleho kariérneho postupu
• Rekreačné stimuly

Ak hľadáte veľkú príležitosť v spoločnosti s výborným kolektívom, s rodinnou atmosférou prihláste sa .

Pre viac informácií alebo vyplnenie našej online prihlášky navštívte našu webovú stránku : http://www.RB-bratislavapraca.com

USA. Medzinárodná spoločnosť pôsobí 84 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, dôveryhodnosť, pozitívne myslenie, zodpovednosť, vlastné motorové vozidlo

Sme regionálny distribútor medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v 94 krajinách sveta. Naša obchodná filozofia je poskytovať najvyššiu úroveň zákazníckeho servisu a zároveň poskytovať nášmu tímu príležitosť pracovať v priateľskej rodinnej atmosfére, ako aj rozvíjať svoje schopnosti a osobné zručnosti na profesionálnej úrovni.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1649115  Dátum zverejnenia: 12.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1200 EUR/mesiac