Voľné pracovné pozície - fix 1200 EUR (Account manager)

RAINBOW SLOVAKIA spol. s r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Hubeného 7, Bratislava 83105, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 600 - 1200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 21.03.2014
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Miestny distribútor spoločnosti so 78-ročnou históriou , ktorá vyrába zariadenia , ktoré pomáhajú kontrolovať kvalitu vzduchu v miestnosti (Rainbow) , sa rozširuje v tejto oblasti a dopĺňa nových členov do rôznych pozícii - od vzťahov so zákazníkmi po riadenie . Skúsenosti po väčšine nie sú nutné, (mimo pozícii, ktoré si skúsenosti vyžadujú)
Iné výhody
Poskytujeme celkové zaškolenie a vzdelávanie v spoločnosti.

Ponúkame :
· Plný úväzok 1200 EUR mesačne – paušál (počas doby zaškolenia)
· Popri zamestnaní 600 EUR mesačne - paušál (počas doby zaškolenia)

. Nadštandartné finančné ohodnotenie
· Dodatkové bónusy
· Týždenný plat
· Príležitosti na plný úväzok a čiastočný úväzok
· Flexibilná pracovná doba
· Príležitosť rýchleho kariérneho postupu
· Rekreačné stimuly

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
komunikatívnosť, dôveryhodnosť, pozitívne myslenie, zodpovednosť, vlastné motorové vozidlo

USA. Medzinárodná spoločnosť pôsobí 84 krajinách sveta.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
Ak hľadáte veľkú príležitosť v spoločnosti s výborným kolektívom, s rodinnou atmosférou prihláste sa .

Pre viac informácií alebo vyplnenie našej online prihlášky navštívte našu webovú stránku : http://www.RB-bratislavapraca.com
Adresa spoločnosti
RB Slovakia sro
Hubeného 7 Zobraziť na mape
831 53 BRATISLAVA
ID: 1642293   Dátum zverejnenia: 16.3.2014
Pozícia: Account manager
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke