Administratívny pracovník/ Personalista

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava úhrad z bankových účtov spoločnosti
- kontrola a manažment splatnosti dodávateľských faktúr
- príprava podkladov pre spracovanie miezd
- kontrola dochádzky
- kompletné spracovanie personálnej agendy zamestnancov - činnosti súvisiace so vznikom, zmenou a skončením pracovného pomeru
- správa osobných zložiek zamestnancov
- koordinácia výberových konaní a osobných pohovorov pre vybrané pracovné pozície, kontakt s uchádzačmi o zamestnanie a podieľanie sa na výbere vhodných kandidátov
- príprava analýz na základe požiadaviek nadriadeného
- samostatné riešenie ďalších zadaných úloh

Zaujímavá pracovná ponuka v spoločnosti poskytujúcej rôzne druhy železničných služieb ako na Slovensku tak v zahraničí. Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Prevažujúca činnosť našej spoločnosti je poskytovanie dopravných služieb na železničných dráhach a prenájom železničných vozňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - expert
Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
OMEGA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť pracovno-právnych predpisov, zákona o ochrane osobných údajov
- znalosť oboru
- systematickosť, samostatnosť a flexibilita
- ochota sa vzdelávať
- zodpovednosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kukučínova 22
831 03 Bratislava
www.railtrans.eu
ID: 2744267   Dátum zverejnenia: 30.9.2016