Rail Operating Coordinator, Bratislava - intermodálna, železničná preprava ( referent kontajnerovej železničnej prepravy )

Rail Cargo Operator - CSKD s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Lúčna ul.2
Termín nástupu
1.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a koordinovanie železničných kontajnerových prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov
- sledovanie priebehu železničných kontajnerových prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií
- komunikácia so železničnými dopravcami a zahraničnými partnermi
- evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa železničných kontajnerových prepráv
- monitoring pohybu zásielok, príslušná administratíva a reporting

- stabilné zamestnanie
- možnosť osobného rastu
- príjemný kolektív
- kompletné zaškolenie
- kurz AJ a NJ
- školenia

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis v SJ na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pracovnej pozícii v oblasti železničnej prepravy min. 2 roky JE PODMIENKOU!!!

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni nutná
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- lojálnosť, precíznosť, flexibilita
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota pracovať v tíme
- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť Rail Cargo Operator - CSKD s.r.o., patriaca do skupiny Rail Cargo Group, sa zaoberá medzinárodnou kombinovanou - kontajnerovou prepravou a predstavuje nielen dlhoročnú tradíciu, ale predovšetkým kvalitné služby, spoľahlivosť a ústretovosť voči zákazníkovi.

Rail Cargo Group je nové zastrešenie značky reprezentujúce vedúcu spoločnosť Rail Cargo Austria AG so svojimi takmer 60timi logistickými spoločnosťami a riadi všetky aktivity prepravy tovaru koncernu ÖBB. Jedná sa celkovo o 15 krajín strednej, južnej a východnej Európy, medzinárodnú sieť partnerov a logistických špecialistov, ktorá je základom trvalých a perspektívnych prepravno-logistických výkonov.
Rail Cargo Operator – CSKD s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti intermodálnej dopravy zahŕňajúce železničnú a cestnú prepravu, služby siete našich i partnerských terminálov a colné služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1815044  Dátum zverejnenia: 28.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou