Vodič kontajnerového nakladača / terminál kombinovanej dopravy

Rail Cargo Operator - CSKD s.r.o. ( ČSKD INTRANS s.r.o. )

Miesto práce
Bratislava, Lúčna ul.2
Termín nástupu
asap; 2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a zabezpečovanie rozvozov lodných kontajnerov po ceste a železnici

-zamestnanie v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu, prosím pošlite svoj profesijný životopis na e-mailovú adresu: juraj.mikudik@railcargo.com
Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície- Vodič kontajnerového nakladača.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Po skončení výberového konania budú vaše materiály skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výhodou

- prax v doprave a logistike výhodou
- aktívny a zodpovedný prístup k práci, flexibilita
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci,

Medzinárodná kombinovaná kontajnerová preprava.

Spoločnosť Rail Cargo Operator – CSKD s.r.o. ( do 1. 7. 2013 ČSKD Intrans s.r.o. a SKD Intrans a.s.) patriaca do skupiny Rail Cargo Group, predstavuje nielen dlhoročnú tradíciu, ale predovšetkým kvalitné služby, spoľahlivosť a ústretovosť voči zákazníkovi.
Rail Cargo Group je nové zastrešenie značky reprezentujúce vedúcu spoločnosť Rail Cargo Austria AG so svojimi takmer 60timi logistickými spoločnosťami a riadi všetky aktivity prepravy tovaru koncernu ÖBB. Jedná sa celkovo o 15 krajín strednej, južnej a východnej Európy, medzinárodnú sieť partnerov a logistických špecialistov, ktorá je základom trvalých a perspektívnych prepravno-logistických výkonov.
Rail Cargo Operator – CSKD s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti intermodálnej dopravy zahŕňajúce železničnú a cestnú prepravu, služby siete našich i partnerských terminálov a colné služby.

Ponúkame celý rad kontajnerových prepráv realizovaných ako po železnici, tak aj prostredníctvom cestných ťahačov. Naše ucelené kontajnerové vlaky prepravujú tovar z nemeckých prístavov Bremerhaven a Hamburg do Prahy na kontajnerový terminál v blízkosti nákladnej stanice Žižkov a späť. Ďalej zo slovinského prístavu Koper do Bratislavy, Žiliny, Sládkovičova, Vratimova, Paskova a späť, kontinentálnou prepravou do Ruska a SNŠ, alebo v rámci siete našich partnerov do talianskeho prístavu Trieste či chorvátskeho prístavu Rijeka, rovnako ako aj do do ďalších západných, južných i východných európskych a ázijských destinácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rail cargo Operator - CSKD s.r.o.
Bratislavská cesta 60
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Fagan
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1322690   Dátum zverejnenia: 21.9.2016