C/C++ programátor

RADIXON s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR a vyššie pre vývojárov zabehnutých v oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentované osobnosti s bohatou praxou vo vývoji, ktorí by videli naplnenie svojej profesionálnej realizácie pri tvorbe nových hi-tech produktov. Preferujeme zrelých, skúsených a stabilných inžinierov, ktorým môžeme poskytnúť dlhodobé perspektívy spojené so všetkými výhodami práce v úzkom vývojovom hi-tech tíme.

Úspešní kandidáti by mali pokryť jednu, alebo viaceré z nasledujúcich oblastí:

Vývoj Windows aplikácií na všetkých úrovniach (GUI, API, drivers) (prevažne v oblasti SDR-Software Defined Radio rádiových komunikácií), sieťových komunikácií, príjem a spracovanie dát, digitálne spracovanie signálu, 2D/3d image processing, návrh a programovanie algoritmov, demodulátorov a dekódovacích algoritmov pre spracovanie signálov. C/C++ programovanie v prostredí Windows a/alebo Linux;

Ponúkame Vám:
- atraktívnu R&D prácu v Košiciach,
- atraktívne platenú R&D prácu v Košiciach,
- možnosť osobnostného a profesijného rastu,
- práca v spoločnosti svetového mena,
- vysoko profesionálny a priateľský kolektív,
- motivujúce Hi-Tech pracovné prostredie,
- nadštandardné sociálne výhody
- zaručené je presadenie Vašej individuality

Záujemcovia pošlite prosím Váš životopis e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, multimédiá alebo telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Expert

- plné pracovné nasadenie
- tímový aj individuálny duch
- tvorivosť a kreatívnosť
- vysoko profesionálny prístup k riešeniu zadaných úloh
- precíznosť a zmysel pre detail

Náš R&D lab má už vyše 20-ročnú úspešnú históriu. Je súčasťou RADIXON group s HQ v Austrálii (hw&sw produkty sú známe pod obchodnou značkou WiNRADiO). Naše technologické centrum v Košiciach sa špecializuje na vývoj a výrobu v SW, HW, RF a DSP oblasti. Pozrite si prosím produkty vyvinuté a vyrábané v našej "kuchyni" v KE: www.winradio.com . Ak Vás táto oblasť oslovila, dajte nám prosím o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 663243  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR a vyššie pre vývojárov zabehnutých v oblasti