PHP Team Lead, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 110 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 PHP Team Lead pro vývoj na chytrých televizích

Hledáme zkušeného PHP Team Leada, který se ujme vedení čtyřčlenného týmu v rámci dlouhodobého projektu zaměřeného na vývoj aplikací pro chytré televize. Nabízíme možnost full remote spolupráce a příležitost pracovat na inovativních řešeních v dynamickém odvětví.

Požadavky:

- Pokročilé znalosti PHP a zkušenosti s vedením týmu
- Znalost moderních webových technologií a frameworků
- Zkušenosti s vývojem aplikací pro chytré televize výhodou
- Schopnost efektivní komunikace a řízení projektů
- Vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti

Nabízíme:
- Práci na dlouhodobém projektu s perspektivou
- Flexibilní pracovní dobu a možnost full remote práce
- Konkurenční finanční ohodnocení

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na vývoji aplikací pro chytré televize, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaši spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4805843  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc