QA Analyst, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 6 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu v oblasti testování softwaru? Jste analytik s detailně orientovaným přístupem a vášní pro kvalitu? Pak se nám ozvěte!

V této roli budete:

  • Navrhovat a provádět různé typy testování (funkční, regresní, integrační, UI/UX) pro naše aplikace a služby.
  • Analyzovat a dokumentovat chyby a navrhovat řešení.
  • Spolupracovat s vývojáři a produktovými manažery na zlepšení kvality produktu.
  • Zajišťovat dodržování testovacích standardů a procesů.
  • Podílet se na automatizaci testování.
  • Sledovat a analyzovat testovací metriky.

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky zkušeností s testováním softwaru.
  • Znalost testovacích technik a metodologií (TDD, BDD, Agile).
  • Zkušenost s nástroji pro testování (Selenium, JUnit, Postman).
  • Schopnost analyticky myslet a řešit problémy.
  • Detailně orientovaný přístup a důraz na kvalitu.
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
  • Anglický jazyk na úrovni B2 a výše.

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

Poznámka: Tato pozice je dostupná pouze pro uchazeče s občanstvím EU.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4802364  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc