Можливість для людей з України

Hledáme veterána mainframů s PL/1 pro oživení legendy

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
4 500 - 9 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte v srdci nostalgii po sedmdesátých letech a v rukou kouzlo PL/1? Pak hledáme právě vás!

Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám vzkřísit legendární core systém velké finanční instituce. Nabízíme flexibilní práci na dálku s měsíčními výlety do Vídně nebo Salzburgu.

Co od vás očekáváme:

  • Hluboké znalosti PL/1a praxi s jeho používáním
  • Zkušenost s mainframy– zvládáte COBOL, JCL a další mainframové technologie?
  • Dobrou komunikativní angličtinu– němčina je výhodou, ale ne podmínkou

Co vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní platové ohodnoceníodpovídající vašim zkušenostem
  • Prvotřídní pracovní prostředís moderním vybavením a benefity
  • Přátelský a profesionální kolektivplný zkušených profesionálů
  • Možnost uplatnění i pro juniornější kolegys krátkou praxí

Jak probíhá výběrové řízení:

  • Bez stresu a zkoušení, pouze formou otevřené a přátelské diskuze
  • Dvě online kola:
    • První kolo (max. 30 minut):Obecné povídání o vás a vašich zkušenostech
    • Druhé kolo (45-60 minut):Detailnější informace o projektu a technické detaily

Neváhejte nás kontaktovat a dozvíte se více o této jedinečné pozici a naší firmě. Těšíme se na vaše dotazy a případnou spolupráci!

P.S.: Pokud máte rádi historii IT a chcete se podílet na oživení legendárního systému, tato pozice je pro vás stvořená!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4793179  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/měsíc