Можливість для людей з України

Obchodní zástupce s technologickým backgroundem, home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 250 000 Kč/měsícUvedená mzda představuje realistický rozsah odměny kalkulované z typické ceny a objemu zakázky. Mzda nemá pevnou složku, odměna se počítá z realizovaného obratu na vámi dojednaných zakázkách.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodního zástupce s technologickým backgroundem!

Jste nadšenec do technologií s vysokoškolským vzděláním? Máte zkušenosti s IT, vývojem software nebo analýzou dat? Chcete být odměňováni podle vašeho výkonu a dosažených výsledků?

Naše dynamická softwarová firma s více než 70 zaměstnanci hledá motivované obchodní zástupce, kteří rozumí technologickému světu a jsou schopni dojednávat nové zakázky. Nabízíme atraktivní provizní systém odměn, který reflektuje váš přínos a úspěch.

Co od vás očekáváme:

  • Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru IT nebo jiném technologickém, případně přírodovědném oboru.
  • Schopnost samostatně vyhledávat a dojednávat nové obchodní příležitosti.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost navazovat dlouhodobé vztahy s klienty.
  • Znalost aktuálních trendů v oblasti softwarového vývoje a IT.

Co nabízíme:

  • Konkurenceschopný provizní systém odměn založený na dosažených výsledcích.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
  • Příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi a přispívat k růstu inovativní firmy.
  • Podporu profesního rozvoje a vzdělávání.

Pokud vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4790484  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc