Stavebný pracovník

RADESA , s.r.o.

Vysokoškolákov 6, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť príjme pracovníkov na živnosť aj na hlavný pracovný pomer .
Prijmeme partie aj jednotlivcov.Ponúkame zatepľovačky,stavebné a montážne práce -svetlíky na plochých strechách.
Práce sa vykonávajú na celom území SR.

Stabilná práca počas celého roka v stabilnej spoločnosti.Dostatok pracovných miest.Plat,ohodnotenie podľa dohody (prace v hodinovej aj úkolovej sadzbe)

V prípade záujmu alebo bližších informácii kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

pracovitosť
ústretovosť
usilovnosť
čestnosť

Stavebná a obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3078845  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou