Pracovník montáže - elektrikár

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta + letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáme do teamu šikovného elektrikára, ktorého pracovnou náplňou bude zapájanie elektrických častí liniek, motorov, priemyselných PC podľa dokumentácie. Jedná sa o rôznorodú pestrú prácu.

* Príplatky nad rámec zákona, preplácanie nadčasov.
* Jednozmenná prevádzka

* Nástupný bonus pre nového zamestnanca vo výške 500,- Eur.
​​* Odmena novému zamestnancovi po skúšobnej dobe vo výške 200,- Eur.
​​* Letný bonus.
​​* Zimný bonus.
​​* Výučba anglického jazyka v rámci pracovnej doby.
​​* Sociálny program - príspevky na pracovné jubileum, životné jubileum, spoločné podujatia, sociálna výpomoc, mikulášske balíčky pre deti zamestnancov, výlety.
​​* Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (DDS).
​​* Edenred karta - kredit, ktorý využijete podľa vlastného uváženia.
​​* Vstup na plaváreň s 50% zľavou, vstup na zimný štadión zdarma.
​​* Pitný režim na pracovisku, zabezpečená strava na pracovisku.
​​* Odmena za odporúčanie nového zamestnanca v sume 500,- Eur.
​​* Parkovanie pre zamestnancov priamo pri výrobnom závode.
​​* Príjemný kolektív, čisté a moderné pracovné prostredie.​​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stojárstvo, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, rozhodnosť a ochota učiť sa nové veci.
Manuálna zručnosť, technické myslenie a aktívne podieľanie sa na realizácii spoločných cieľov.

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Čerňanská
Tel.: +421905862565
E-mail: poslať životopis
ID: 4819510  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac