Naše firma se sídlem na severu Bavorska je lídrem na mezinárodním trhu skladové logistiky a specialistou na technologie válečkových dopravníků. Náš kompetentní tým realizuje komplexní řešení přesně podle potřeb zákazníků, pokud jde o posuvné regály, zásuvné regály a obecnou regálovou techniku s integrovanými válečkovými dopravníky. Na předním místě v celém procesu stojí flexibilita, funkčnost, bezpečnost, spolehlivost, dlouhá životnost a konkurenceschopná struktura nákladů.

Pro náš další rozvoj nyní hledáme oblastního vedoucího prodeje (m/ž) pro jihovýchodní Evropu.

Oblastní vedoucí prodeje (m/ž)
pro jihovýchodní Evropu

Pozice

Jako oblastní vedoucí prodeje (m/ž) pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Balkán ponesete odpovědnost za péči o zákazníky, získávání nových zákazníků a sestavování kalkulací a nabídek pro naše projekty. O tyto trhy se budete starat ze své domácí kanceláře a vaším nadřízeným bude ředitel prodeje. Budete udržovat intenzivní kontakt se svými zákazníky, ředitelem prodeje a interními zaměstnanci. Ponesete odpovědnost za poradenství a prodej v produktových segmentech skladové a dopravní techniky. Mezi vaše úkoly bude patřit také technické vyjasňování projektových zakázek a koordinace a monitorování zakázek. Pro naše obchodníky/dealery budete kompetentní kontaktní osobou a budete je po technické stránce podporovat.

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků
  • péče o stávajících klientelu
  • identifikace příležitostí na trhu, sledování vývoje trhu a pronikání na nové trhy
  • cenové kalkulace a sestavování nabídek na základě interní cenové politiky a kalkulací ve firmě
  • sledování nabídek až do uzavření smlouvy, sledování zakázek
  • cestování cca 75 %
  • účast na mezinárodních odborných veletrzích

Váš profil

  • Jste držitelem inženýrského titulu v oboru strojírenství nebo jste úspěšně absolvoval(a) technické vzdělání a můžete již doložit relevantní zkušenosti s prodejem.
  • V ideálním případě máte fundované znalosti v oblasti regálové techniky a výborně rozumíte její konstrukci.
  • Umíte spolehlivě zacházet se všemi běžnými aplikacemi sady MS Office a také se systémem CAD.
  • Dokážete samostatně identifikovat komplexní technické souvislosti a po zapracování dokážete cílevědomou prací vyvíjet vlastní řešení.
  • Je pro vás charakteristické rozvinuté analytické myšlení, strukturovaná, samostatná práce s orientací na výsledky a nadprůměrné komunikační schopnosti.
  • Velmi dobré znalosti angličtiny ve spojení s dobrými znalostmi češtiny a/nebo slovenštiny. Znalosti němčiny výhodou.
  • Váš profil završuje sebevědomé vystupování a proaktivní přístup k práci.

Nabízíme

  • Zajímavou výzvu v moderním, profesionálním a stabilním podniku s vlastní výrobou.
  • Samostatnou práci s plochou organizační strukturou a nekomplikovaným interním rozhodováním.
  • Zodpovědnou pozici v kolegiálním prostředí s dobrou pracovní atmosférou.
  • Perspektivní zaměstnání v úspěšné mezinárodní firmě vedené majitelem.
  • Motivované týmy a proaktivní vedoucí pracovníky.
  • Fundované a strukturované zapracování s využitím interního i externího dalšího vzdělávání.

Pokud máte chuť na novou výzvu a v tomto popisu pozice se vidíte, zašlete nám prosím svůj vypovídající profil na adresu [email protected]. Nezapomeňte uvést, k jakému nejbližšímu termínu můžete nastoupit a jaká je vaše představa o platu.

Rack & Roll
Am Goldenen Feld 22
95326 Kulmbach
[email protected]

ID: 3163113  Dátum zverejnenia: 18.8.2017