Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pridajte sa k nášmu tímu ako šéfpekár s možnosťou kariérneho rastu

Rabid Rabbits Group s. r. o.

Miesto práce
Páričkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.6.2024
2 000 EUR/mesiacKonkrétnejší plat na si dohodneme na základe skúseností a výsledkov v pekárni.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do budúcej prevádzky pekárne a mini bistra hľadáme kreatívneho a skúseného šéfpekára. Na starosti budeš mať nastavenie pekárenskej prevádzky, tvorbu receptov a zodpovednosť za vlastný tím pekárov.
Ponúkame nielen peknú odmenu, ale aj perspektívu podielu v prevádzke, priestor pretaviť svoje nápady a recepty, vedenie novozariadenej pekárne hneď vedľa nákupného centra a autobusovej stanice Nivy a nekonečno specialty kávy k tomu. Všetky náležitosti TPP sú samozrejmosťou.
Očakávame samostatnosť, iniciatívu a vlastnú víziu pri nastavovaní a zlepšovaní prevádzky, zodpovednosť a skúsenosť s pekárenskou činnosťou.

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu si vieme dohodnúť na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Rabid Rabbits Group s. r. o. prevádzkuje pojazdné kaviarene Pán Králiček. Pracujeme so specialty kávou a rozbiehame specialty pekáreň hneď vedľa kaviarne.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Králik
Tel.: +421904063827
E-mail: poslať životopis
ID: 4810233  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac