Pracovník zákazníckeho servisu skladovej logistiky

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
od 850 Eur a ktomu prislúchajúce kvartálne odmeny do výšky 45% základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi a klientmi
* priama komunikácia so skladom a vodičmi
* príjem a zadávanie objednávok do systému
* komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy
* podpora koordinátora oddelenia
* vedenie dokumentácie, kopírovanie, spracovanie interných dokladov a ostatná administratívna práca spojená s chodom kancelárie
* archivácia údajov v rámci internej databázy
* pošta
* administratívne práce, spojené s preberaním objednávok na prepravu tovaru a poskytovanie informácií o stave zákazky

* Pracovná doba je organizovaná na 2 zmeny.

* stabilná práca na hlavný pracovný pomer v zahraničnej rodinnej firme v modernom prostredí a mladom kolektíve
* nástup IHNEĎ a zmluva na dobu neurčitú
* školenia

Informácie o výberovom konaní

Súhlas s ochranou osobných údajov:
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 ZZ.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu.
Dovoľte, aby sme Vás informovali, že budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ospravedlňujeme sa kandidátom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* znalost programu SAP - výhodou
* výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
* asertívny a komunikatívny typ
* tímový hráč
* ochota učiť sa a zdokonaľovať sa
* analytické myslenie
* dôslednosť a precíznosť
* flexibilná a časovo nezávislá osoba
* zmysel pre poriadok
* proaktívny prístup

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 530383  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850 Eur a ktomu prislúchajúce kvartálne odmeny do výšky 45% základného platu