Dispečer vnútroštátnej prepravy - Košice

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
K Letisku 1439, 040 17 Košice, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
uchádzač bude informovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizačné zabezpečenie prepravy, určovanie trás distribučných vozidiel
• Vypracovávanie cenových ponúk, miesto, čas plnenia a iné podmienky pre zákazníkov
• Spracovávanie prípadov od otvorenia objednávky, cez nakládku až po dodanie tovaru podľa dodacej parity
• Sledovanie priebehu prepravy (permanentné spojenie so zákazníkmi, dopravcami, resp. špeditérmi a flexibilné riešenie vzniknutých problémov
• Príprava podkladov pre účtovníctvo
• Riešenie prípadných reklamácií

• Mladý a dynamický kolektív
• Zaujímavá a stabilná práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej logistickej spoločnosti
• Adekvátne platové ohodnotenie a možnosť využívať benefity spoločnosti
• Odmeny na základe MBO
• Školenia, potrebné na vykonávanie práce
• Možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie

Vaše životopisy so žiadosťou pozície zasielajte na jednu z adries.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Raben Logistics Slovakia s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax v logistike na rovnakej pozícii minimálne 1 rok
• Znalosť logistických procesov, skúsenosti zo špedície, znalosť dopravného trhu FTL a LTL
• Perfektné zemepisné znalosti Slovenskej republiky
• Komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť, odolnosť voči stresu
• Prístup so zmyslom pre detail a organizačnými schopnosťami
• Proaktívny a cieľavedomý prístup, schopnosť stanoviť si priority
• Pozitívny a otvorený prístup (tímový hráč)
• Schopnosť nachádzať nové riešenia v tíme, samostatnosť, lojálnosť voči firme
• Lojálnosť voči firme

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 511177  Dátum zverejnenia: 19.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: uchádzač bude informovaný na osobnom pohovore