Sales Specialist/ Obchodný zástupca

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Logistické Centrum Prologis DC 5, Diaľničná cesta 28, Senec, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bude dohodnutý na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budete mať na starosti predovšetkým hľadanie nových zákazníkov a ponúkať im naše logistické a prepravné služby
• budete pomáhať zákazníkom nájsť tie najlepšie riešenia z našej ponuky, pripravovať a uzatvárať s nimi zmluvy
• spolupracovať s odd. zákazníckeho servisu, ktoré Vám pomôže so starostlivosťou už o našich klientov
• dostanete možnosť zúčastniť sa rôznych obchodných projektov
• bez trochy reportovania a administratívy sa to nezaobíde

• príjemný tým podobných nadšencov, ako ste Vy
• kolegyňu, ktorá pre Vás bude zariaďovať schôdzky a volať potencionálnych klientov
• služobné auto, s ktorým môžete zájsť i na chatu, mobilný telefón, notebook
• flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby – môžete si prispať, alebo poobede už tráviť doma
• samozrejme mzda - okrem fixnej čiastky máme i mesačnej bonusy
• nástup možný ihneď

Profesný životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu s označením "Sales specialist". Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme informovať len úspešných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti z obchodu – hľadáme človeka, ktorý sa nebojí otvoriť dvere
• chuť hovoriť zo zákazníkmi (aj anglicky), hľadá riešenie a dotiahne veci dokonca, výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
• útok na bránku a nadšenie – to predsa najviac predáva, logické myslenie
• znalosť MS Office – pekná ponuka vo Worde a zložitejšie tabuľka v Excely by Vás nemala zaskočiť
• vodičský preukaz skupiny B – naši obchodníci strávia za volantom takmer celý týždeň, flexibilita

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 296440  Dátum zverejnenia: 22.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude dohodnutý na pohovore