Operation Manager – WH Project Leader

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 28, Warehouse DC12, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a následná kontrola plnenia rozpočtu svojho oddelenia
• Rozvoj získaného predaja, budovanie dlhodobých, partnerských kontaktov s kľúčovými klientmi
• Komunikácia s klientmi a ostatnými členmi oddelení, získavanie spätnej väzby od klientov
• Zodpovednosť za bezproblémový chod prevádzky v rámci podniku
• Rozvoj prevádzkových postupov a ich optimalizácia z hľadiska efektivity (rozvoj produktu)
• Riadenie rizika – identifikácia, odhad pravdepodobnosti a následkov, preventívna činnosť
• Riadi všetky štandardy zamerané na kvalitu plánovania, kvalitu prepravy a spokojnosť koncového zákazníka
• Vytvára, implementuje a skvalitňuje procesy zamerané na skladovú a prepravnú politiku, interné smernice a procesy.
• Zodpovednosť za finančný výsledok v oblasti produktu
• Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
• Dohľad nad súladom základných činností úseku v oblasti produktu s platnými právnymi predpismi

* Mladý a dynamický kolektív
* Zaujímavá a stabilná práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej logistickej spoločnosti
* Adekvátne platové ohodnotenie, odmeny na základe MBO
* Možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
* Školenia, potrebné na vykonávanie práce
* Mobilný telefón

Vaše životopisy so žiadosťou zasielajte na jednu z uvedených adries.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo dopravného zamerania (logistika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Min. 5 ročná prax v oddelení logistiky,
Viac ako 3 ročná skúsenosť s vedením tímu,
Priama skúsenosť s prácou v medzinárodnej spoločnosti,
Strategické porozumenie oblasti logistiky z pohľadu obchodu
Expert v oblasti projektového riadenia/manažment
Dobrá znalosť odboru logistiky, situácie na trhu, konkurencie
Znalosť právnej problematiky v logistike
Schopnosť predávať, prezentovať a vyjednávať
Komunikatívnosť
Odolnosť voči stresu
Prirodzený talent v priamom aj v nepriamom riadení ľudí
Človek so zmyslom pre detail s organizačnými schopnosťami
Analytickým myslením a prirodzenou vášňou zameranou na výsledky a postup vpred
Silná osobnosť

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 2742185  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude dohodnuté na osobnom pohovore