Pomocné práce na Olepovni - brigáda (na dohodu)

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Logistické centrum Prologis Park DC 5, Kočovce, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Kolkovanie a olepovanie tovaru
* Etiketovanie tovaru, lepenie kolkov na fľaše
* Kompletizácia darčekových balení
* Kompletizácia reklamných papierových stojanov
* Balenie tovaru do balíčkov

* Brigáda vhodná pre študentov vysokých škôl aj mamičky na materskej dovolenke
* 2 zmenná prevádzka – možná dohoda pracovnej zmeny
* Mladý a dynamický kolektív
* Možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie s možnosťou prechodu na hlavný pracovný pomer
* Zaujímavá a stabilná práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej logistickej spoločnosti
* Zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť, dochvíľnosť, zručnosť
* Ochota pracovať
* Zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 80 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 133 terminálov s takmer 800.000 m2 skladových plôch lokalizovaných v jedenástich krajinách Európy (Holandsko, Nemecko, Poľsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Ukrajina, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko) s viac ako 8 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008.
S pôsobiskom v 3 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva viac ako 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Diaľničná cesta 28, Warehouse DC12
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marianna Štrbíková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727286   Dátum zverejnenia: 16.9.2016