Skladník, retrackár - Senec

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Logistické Centrum Prologis DC 12, Diaľničná cesta 28, Senec, okres Senec
Termín nástupu
možnosť ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bude dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykladanie a nakladanie kamiónov, hlavne s VZV
* príjem a výdaj tovaru zo skladu, s tým Vám pomôže skener a náš systém
* prebaľovanie a označovanie tovaru
* bez dodržiavanie čistoty v sklade pravidiel BOZP a PO to nie je možné

* Zaujímavá a stabilná práca na plný úväzok aj na dohodu v rozvíjajúcej sa medzinárodnej logistickej spoločnosti, ktorá za týždeň nezmizne z trhu
* Nástup ihneď a zmluva na dobu neurčitú
* Fixná mzda a k nej mesačné odmeny
* Stravné lístky
* Potrebné školenia na vykonávanie práce
* Pracovné oblečenie
* Mladý a dynamický kolektív s možnosťou profesionálneho rastu a sebarealizácie

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Skúsenosť s moderným skladom, aby ste sa rýchlo zaučili
* Keď budete vedieť s VZV, ste jednou nohou v novom zamestnaní (VZV nie je podmienkou)
* Znalosť práce s PC – viete to so smartphonom, zvládne to i u nás
* Presnosť a spoľahlivosť
* Ochota pracovať na zmeny – máme rôzne režimy, príďte sa opýtať

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 2716608  Dátum zverejnenia: 11.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude dohodnuté na osobnom pohovore