Country Manager

R4U s.r.o.

Miesto práce
okres Martin, okres Žilina
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, úspešnú a veľmi dobre zavedenú obchodnú spoločnosť, hľadáme kandidáta (kandidátku) na pozíciu Country Manager.

Našim zákazníkom je spoločnosť, ktorá je predným hráčom v oblasti predaja potravinových doplnkov, kozmetiky a ďalších produktov zdravého životného štýlu.
V roli Country Managera budete riadiť celú spoločnosť, budete priamo zodpovedať za obchodnú stratégiu a výsledky a podieľať sa na rozvoji firmy.

Ponúkame:
Zázemie prestížnej spoločnosti
Výborný produkt
Možnosť podieľať sa na rozvoji a ďalšom smerovaní spoločnosti
Možnosť riadiť celú spoločnosť na základe vlastných rozhodnutí
Výborné finančné ohodnotenie a automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Očakávame:
VŠ vzdelanie
10 a viac rokov skúseností z oblasti predaja
Minimálne 5-7 rokov skúseností z manažérskej pozície
Skúsenosť z veľkej medzinárodnej spoločnosti
Výborné obchodné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
Schopnosť viesť a motivovať tím
Samostatnú a silnú osobnosť
Flexibilitu (pozícia obsahuje časté cestovanie v rámci celého Slovenska)

Hľadáme ľuďom novú prácu. Hľadáme ľudí pre firmy. S radosťou. Už 16 rokov :-)
ID: 2134792  Dátum zverejnenia: 10.6.2015