Reagujte bez životopisu

Stolár

R-wood s.r.o

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
Ihneď
8 - 10 EUR/hod.Ohodnotenie podľa zručnosti mzda 1200 - 1600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyroba nabytku na mieru - montaz nabytku
velka oblast zamerania vyroby
zanlost prace na Cnc vitana , narezoveho centra , Airtec olepovacky

individualny korektný pristup k zamestnancom, stabilny prijem, plat podla stupna kvalifikacie a zrucnosti

profesionalne moderne zariadena dielna, dobry kolektiv, zamestnanecke vyhody, prosíme zasielať ponuky stolar nie skladač drevotriesky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolar

Počet rokov praxe

2

zrucnost , samostatnost , pracovitost , praca v obore

Stabilna, dynamicky sa rozvijajuca spolocnost posobiaca na trhu od roku 2006, s modernou technologiou zamerana na vyrobu nabytku na mieru, vo vysokom standarde.
Zaoberame sa vyrobou atypickeho nabytku prevazne dyhovaný a z masívu .
Blizsie informacie pri osobnom stretnuti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2728562  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.