Obchodný manažér

R.M.Agency, s.r.o.

Miesto práce
Horný Val 23, 010 01 Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1500 EUR/mesiac, fixny plat+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o existujúcich zákazníkov
poskytovanie reklamného priestoru pre spoločnosť VIPcard
poskytovanie reklamného priestoru do magazínu VIPcard
poskytovanie zľavových benefitov pre hotelové wellness centrá v Žilinskom kraji
dojednávanie zmluvných podmienok
tvorba databáz
pravidelný reporting

firemné vozidlo
samostatná a zodpovedná práca
práca v mladom kolektíve
časová flexibilita
motivačné finančné ohodnotenie
kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz sk.B
aktívny vodič
ochota cestovať
schopnosť tímovej spolupráce
komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním
kariérne ambície
ochota na sebe pracovať a vzdelávať sa
samostatnosť, aktívny a profesionálny prístup
skúsenosti v oblasti obchodu výhodou
schopnosť udržiavať a rozvíjať obchodné kontakty

Sme reklamno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku.

Pôsobíme na trhu už 12 rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, športu a relaxačných služieb .

Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám.
V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav.

Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Impozant****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Hotel Elizabeth****, Hotel Magnus****, Villa Nečas****,Chateau Gbeľany, Drevenice Terchová, resort Vŕšky ... a mnohé iné.

V oblasti kultúry sme zabezpečovali propagáciu Mestského divadla Žilina a v oblasti športu sme sprostredkovali propagáciu futbalového klubu MŠK ŽILINA a Football Parku Žilina.

Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 200 obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využili cez 500 000 zákazníkov.

Spolupracujeme s Odborovým zväzom polície Slovenskej republiky, kde členovia tejto organizácie získavajú ešte 10% zľavu zo všetkých našich produktov uverejnených na www.zlavapreteba.sk.

Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, vnútropodnikový call office, tlačíme reklamné propagačné materiály s partnerskou tlačiarňou Timeprint, realizujeme rôzne grafické práce v spolupráci s grafickým štúdiom Vizu studio a venujeme sa obchodnému tréningu na objednávku.

Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti.

Krátky pohľad do vnútra firmy:

Sme spoločnosť s pomerne intenzívnou prácou s našimi pracovníkmi, s dôrazom na kvalitu práce, čestné vystupovanie, loajalitu a individuálny prístup. Pre oddelenie Advertising sme zaviedli 4 dňový pracovný týždeň a pre Call office možnosť práce aj z domu.
Rozvoj a motivácia sú zabezpečené či už z krátkodobého, tak aj z dlhodobého finančno-kariérneho hľadiska.
Hlavne mladý a priateľský kolektív, školenia, teambuildingy, odmeny, súťaže, skvelý pozitívny kolektív a kariérny rast je to čo robí našu spoločnosť zaujímavou na trhu práce a vytvára dobré podmienky na spoluprácu našich pracovníkov a rozvoj do budúcna.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1912017  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1500 EUR/mesiac, fixny plat+odmeny