Marketingový reprezentant

R.M.Agency, s.r.o.

Miesto práce
Horný Val 23, 010 01 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat, provízie z obratu až do 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v našej top reklamnej kampani roka, organizovanej už piaty rok po sebe: Wellness Žilinský kraj 2016/2017.
Propagácia wellness zariadení našich zmluvných partnerov: Hotel Rozsutec****, Hotel Bránica****, Hotel Holiday Inn****, Villa Nečas****, Chateau Gbeľany, Hotel Impozant **** a veľa ďalších.

Predaj reklamno zľavových vernostných brožúr, vstupeniek a kupónov. Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom a Trenčianskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom.

Spolupráca s top hotelmi, wellness zariadeniami, masážnymi salónmi, reštauráciami, športoviskami a zábavnými centrami v Žilinskom kraji.

Osobná komunikácia so zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí s našimi klientami.
Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce.
Obchodná korešpondencia.
Propagovanie zľavového portálu www.zlavapreteba.sk a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov.
Po úspešnom zvládnutí práce, organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu. Práca v nižšom manažmente firmy.

Firemné vozidlá, preplácaná doprava, odmeny, súťaže, školenia a konferencie.
Teambuildingové akcie typu Lanopark spojený s grilovačkou, športový deň v Ric Terchovec, Laser game arena, motokáry a pod.
Raz do mesiaca Happy breakfast vo firme, nápoje ako káva, čaj a minerálky nonstop zadarmo.
Práca v mladom, pozitívnom a veľmi priateľskom kolektíve.
Možnosť kariérneho a osobnostného rastu.
Školenia, semináre a konferencie Iva Tomana sú ako bonus pre najlepších. :)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť a Vaše životopisy. Výberové konanie sa uskutoční formou pracovno pozorovacích dní, kde budeme testovať uchádzačov v praxi.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a to telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívny, empatický, priateľský a pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu a zároveň pracovať na svojom vlastnom rozvoji, príjemné a pozitívne vystupovanie, asertivita a sebavedomie,
vytrvalosť v pracovnej činnosti, zvládanie práce orientovanej na výsledok, prijímanie nových výziev, plnenie cieľov.

Leadership, osobnostné a kariérne ambície sú výhodou.
Obchodné zručnosti sú taktiež výhodou.
Pozícia vhodná aj pre sebavedomých a kvalitných absolventov.

Sme reklamno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku.

Pôsobíme na trhu už 12 rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, športu a relaxačných služieb .

Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám.
V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav.

Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Impozant****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Hotel Elizabeth****, Hotel Magnus****, Villa Nečas****,Chateau Gbeľany, Drevenice Terchová, resort Vŕšky ... a mnohé iné.

V oblasti kultúry sme zabezpečovali propagáciu Mestského divadla Žilina a v oblasti športu sme sprostredkovali propagáciu futbalového klubu MŠK ŽILINA a Football Parku Žilina.

Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 200 obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využili cez 500 000 zákazníkov.

Spolupracujeme s Odborovým zväzom polície Slovenskej republiky, kde členovia tejto organizácie získavajú ešte 10% zľavu zo všetkých našich produktov uverejnených na www.zlavapreteba.sk.

Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, vnútropodnikový call office, tlačíme reklamné propagačné materiály s partnerskou tlačiarňou Timeprint, realizujeme rôzne grafické práce v spolupráci s grafickým štúdiom Vizu studio a venujeme sa obchodnému tréningu na objednávku.

Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti.

Krátky pohľad do vnútra firmy:

Sme spoločnosť s pomerne intenzívnou prácou s našimi pracovníkmi, s dôrazom na kvalitu práce, čestné vystupovanie, loajalitu a individuálny prístup. Pre oddelenie Advertising sme zaviedli 4 dňový pracovný týždeň a pre Call office možnosť práce aj z domu.
Rozvoj a motivácia sú zabezpečené či už z krátkodobého, tak aj z dlhodobého finančno-kariérneho hľadiska.
Hlavne mladý a priateľský kolektív, školenia, teambuildingy, odmeny, súťaže, skvelý pozitívny kolektív a kariérny rast je to čo robí našu spoločnosť zaujímavou na trhu práce a vytvára dobré podmienky na spoluprácu našich pracovníkov a rozvoj do budúcna.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1571960  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat, provízie z obratu až do 2000€