Obchodný zástupca

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Prezentácia a predaj produktov spoločnosti, obchodno-technické poradenstvo
* Aktívna akvizícia a rozširovanie portfólia obchodných partnerov
* Monitorovanie diania na trhu, vzdelávanie sa, budovanie profesionálnych kontaktov
* Starostlivosť o aktuálne portfólio klientov a projektov v regióne Slovenska
* Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a dosiahnutie stanovených obchodných výsledkov
* Príprava a koordinácia marketingových akcií v definovanom zákazníckom a produktovom segmente
* Zodpovednosť za kompletné spracovanie obchodného prípadu
* Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
* Reporting vedeniu spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku a nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Súhlas vložte do tela správy e-mailu.
Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť R. I. Consultancy Services (Slovakia), s.r.o., sídlom: Na Vŕšku 6, 811 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Úspešná a stabilná spoločnosť v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

* Úspešná prax na obchodníckej pozícii
* Vysoká úroveň prezentačných a komunikačných schopností
* Samostatnosť, proaktívny prístup, time-management

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2910723  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou