Key Account Manager onkológia

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
- v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie cieľov vo zverenom regióne západného Slovenska (Bratislava, Nitra, Komárno)
- aktívne vytváranie a rozvíjanie vzťahov s odborníkmi v oblasti onkológie, ORL, onkochirurgie
- plánovanie, príprava a realizácia odborných seminárov, aktívna participácia na realizácii
- permanentné vzdelávanie sa v oblasti za účelom odbornej prezentácie

- práca v medzinárodnej originálnej spoločnosti s významným postavením na trhu v oblasti onkológie
- zaujímavý systém odmeňovania a benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis vo WORD dokumente v anglickom alebo slovenskom jazyku a nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Súhlas vložte do tela správy e-mailu.
Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť R. I. Consultancy Services (Slovakia), s.r.o., sídlom: Na Vŕšku 6, 811 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, u ktorých posúdime, že majú vyhovujúci profil. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná originálna farmaceutická spoločnosť s významným postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na pozícii medicínsky reprezentant, KAM alebo Produktový špecialista minimálne 3 roky
- skúsenosť s prácou s originálnymi liekmi
- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- schopnosť vytvárať, udržiavať a rozvíjať vzťahy s odborníkmi na vysokej úrovni
- samostatný človek schopný niesť dôsledky svojich rozhodnutí
- ochota hľadať riešenia
- flexibilne dokáže reagovať na vzniknuté situácie a priritizovať

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2425103  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - v závislosti od skúseností