Security Konzultant pre oblasť IDM

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a realizácia Identity Management riešení založených na uvedených produktoch (Oracle Identity Manager 11gR2, Oracle Fusion Middleware, Weblogic Server, SOA - high availability architecture, prípadne ďalšie z enterprise IDM riešení - IBM Security Identity Manager, Novell NetIQ.)
- návrh dátových štruktúr (úprava, rozšírenie), návrh mapovania a transformácie atribútov, návrh procesov,
- realizácia úprav (customizácia) IDM, rozšírenie funkcionality, integrácia cieľových systémov, konfigurácia riešenia, kontrola a migrácia dát,
- nasadenie riešenia do produkčnej prevádzky a súčinnosť pri podpore prevádzky,
- komunikácia zo zákazníkom - spolupráca pri formovaní požiadaviek, komunikácia zmien a prevádzkových procesov, manažment požiadaviek zákazníka

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis vo WORD dokumente v anglickom a slovenskom jazyku a nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Súhlas vložte do tela správy e-mailu.
Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť R. I. Consultancy Services (Slovakia), s.r.o., sídlom: Na Vŕšku 6, 811 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredný poskytovateľ IT produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- skúsenosti zo správou a prístupom k dátovým zdrojom - LDAP server, MS ActiveDirectory,
- znalosť a skúsenosti s programovacími jazykmi a technológiami v oblasti java developmentu (java, j2ee) , webových riešení (html, xml, php, java script ), databázy (SQL, PL/SQL).

- komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
- analytické schopnosti
- práca v tíme, skúsenosti s prácou na projektoch
- aktívny prístup pri získavaní a implementácií nových technológií.
- proaktívny prístup pri riešení problémov

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1985956  Dátum zverejnenia: 30.3.2015