Junior Java Programátor

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
asap.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu šikovného Juniora Java Programátora, ktorý ma chuť pracovať pre stabilnú spoločnosť s dobrým menom. Tvojou úlohou bude:

* Návrh, vývoj a testovanie interných webových aplikácií pre potreby spoločnosti (rezervačné systémy, plánovacie systémy, schvaľovacie a workflow systémy)
* vývoj nových funkcionalít do existujúcich aplikácií
* testovanie vyvinutých funkcionalít
* analýza a oprava incidentov pri testovacom procese
* poskytovanie post implementačnej podpory
* technická dokumentácia

Technológie s ktorými pracujeme:
Glassfish, J2EE, JSP/JSF, JPA, MVC

* zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
* mladý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
* možnosť kariérneho a odborného rastu
* využívanie anglického jazyka v dennej komunikácii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Úspešná spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom vo výrobe produktov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Ak si tímový hráč s kreatívnym duchom a máš chuť sa toho veľa naučiť, tak chceme práve Teba. U nás môžeš využiť svoje analytické schopnosti a ukázať, že programovanie v Jave Ťa baví. My Ti posktyneme priestor na Tvoje nápady.

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1913351  Dátum zverejnenia: 30.10.2014