Strategický nákupca

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na pozícii Strategický nákupca je:

- globálne zastrešenie strategického nákupu spoločnosti
- aktívna spolupráca s existujúcimi dodávateľmi, pravidelné vyhodnocovanie spolupráce a rentability
- vyhľadávanie, kontaktovanie a rokovanie s novými aj aktuálnymi dodávateľskými spoločnosťami
- riadenie tendrov, riešenie zmluvných podmienok, príprava analýz a ponúk pre interného zákazníka
- tvorba dopytu na nákup dielov
- zodpovednosť za kvalitu dodaných dielov, náklady spojené s dodávkou a dodržanie dodacích termínov
- participácia na projektoch spoločnosti
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

- zaujímavá práca v dynamicky rastúcej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- priateľský kolektív
- zamestnanecké benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku a nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Súhlas vložte do tela správy e-mailu.
Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície. Prosíme Vás o zasielanie životopisov vo Worde.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť R. I. Consultancy Services (Slovakia), s.r.o., sídlom: Na Vŕšku 6, 811 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s nákupom komodít v oblasti výroby aspoň 2 roky
- technické myslenie, znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- výborné komunikačné a negociačné schopnosti
- rozhodovacie a vyjednávacie schopnosti
- orientácia na zákazníka s cieľom dosahovania vytýčených výsledkov
- odolnosť voči stresu

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1719976  Dátum zverejnenia: 23.4.2014