Hľadáme demoldérov! (demontáž karbónových foriem)

R&D Composite, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.rýchly rast mzdy - po zaučení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť R&D Composite s.r.o. hľadá do svojho tímu zamestnanca na  obsluhu stroja Autoclave.

​Náplň práce:

  • ​Obsluha vypekacej jednotky (autoclave/vypekacia pec)
  • ​Rozoberanie vypečených dielov z foriem
  • ​Čistenie foriem
  • ​Vypĺňanie sprievodnej dokumentácie k dielom
  • ​Iné pomocné práce spojené s údržbou a manipuláciou foriem
  • Iné činnosti spojené s procesom demoldu a vypekania​
  • Separácia foriem
  • ​Práca na dve zmeny​

- mesačný bonus vyplácaný ku základnej mzde;
- nadčasy platené nad rámec zákonníka práce;
- 7,5 hod denná pracovná doba s platenou prestávkou + naviac dve 5 minútové prestávky hradené zamestnávateľom;
- dochádzkový bonus;
- bonus za odporučenie kandidáta;
- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie;
- ponúkame teambuildingy a iné tímové akcie;
- práca pre spoločnosť, ktorá podniká v perspektívnom technologickom odvetví – stabilné pracovné uplatnenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou

manuálna zručnosť
samostatnosť
zodpovednosť

Spoločnosť R&D Composite je mladá dynamická, otvorená a inovatívna spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2017. Máme najlepší tím a kompletné technologické zázemie. Našou ambíciou je stať sa lídrom v oblasti vývoja a výroby kompozitných výrobkov v CEE. Hlavným predmetom činnosti je výroba výrobkov z kompozitných materiálov (primárne z karbónu). Karbón sa používa na výrobu tvarovo náročných dielov, pričom jeho charakteristickými vlastnosťami sú hlavne nižšia hmotnosť spojená s vysokou pevnosťou a tuhosťou. Práve preto sa začína vo vysokej miere využívať hlavne v rámci automotive - diely do osobných automobilov, formúl F1, lietadiel ale aj v mnohých iných odvetviach.
Viac informácii nájdete na www.radcomposite.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Bednárová
Tel.: +421948102977
E-mail: poslať životopis
ID: 4819578  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.