Predajca výpočtovej techniky v špecializovanej IT predajni

R-COMP, s.r.o.

Miesto práce
Poľná 58, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok
Termín nástupu
september - október 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná komunikácia so zákazníkmi a aktívny predaj produktov
- pomoc zákazníkom pri výbere
- navrhovanie alternatívnych produktov, odporúčanie
- technické poradenstvo zákazníkom
- riešenie objednávok zákazníkov
- bežná elektronická obchodná korešpondencia
- práca s tovarom a objednávanie na sklad
- starostlivosť o predajňu

Ponúkame:
- prácu v dobre zohratom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- možnosť osobnostného rastu a vzdelávania
- možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
- zázemie stabilnej firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- výbornú orientáciu v HW (znalosť PC po technickej stránke)
- záujem o výpočtovú techniku, výborný prehľad v tejto oblasti – podmienkou
- chuť, nebojácnosť a vynikajúce obchodnícke zručnosti – podmienkou
- seriózny prístup, schopnosť vyjednávania, asertivita
- osobný prístup k riešeniu problémov, samostatnosť a spoľahlivosť
- ovládanie anglického jazyka – pasívne
- prax na obchodníckej pozícii v kamennej predajni – výhodou
- skúsenosti s inštaláciou OS a SW a HW servisnými zásahmi – výhodou

R-COMP, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom IT techniky a poskytovaním IT služieb už viac ako 28 rokov. R-COMP, s.r.o. má najväčšiu špecializovanú predajňu výpočtovej techniky a servis v Ružomberku a v širokom okolí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2237239  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou