Obchodný zástupca v oblasti dopravy

QUICK TRANS s.r.o.

Miesto práce
Papraďova 3, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva akvizičnú obchodnú činnosť s potenciálnymi zákazníkmi
v zverenom regióne
- Zodpovedá za plnenie mesačných plánov zvereného regiónu
- Zodpovedá za starostlivosť o zverených zákazníkov v danom regióne
- Pripravuje cenové ponuky a dohaduje podmienky spolupráce s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- Vykonáva obchodnú činnosť v súlade s potrebami príslušnej prevádzky
- Zabezpečuje a vykonáva administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce

- Zázemie silnej, prosperujúcej dopravnej spoločnosti
- Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou,
- Motivačné platové ohodnotenie,
- Vzdelávací firemný program,
- služobné vozidlo
- Notebook, mobilný telefón.

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava,logistika,obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax na pozícii obchodného zástupcu je vítaná nie je však podmienkou,vybraného uchadzača si vieme vyškoliť
- Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
- Orientácia na výsledky a zákazníka
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť
- Trestná bezúhonnosť

QUICK TRANS s. r. o. je logistická spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3073678  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou