Elektrotechnik

QUERCUS, s.r.o.

Miesto práce
Fiľakovská cesta 290, Banskobystrický kraj, okres Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.vykonávanie pravidelných preventívnych prehliadok
2. riešenie vzniknutých problémov
3. odstraňovanie prevádzkových porúch
4. kontrola a ovládanie softvéru technologických zariadení
5.opravy a údržba montážnych liniek riadených PLC automatom
6.úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení
7.zdokumentovanie realizovaných úprav , záloha dát a obnova systému.

Zázemie stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť profesijného a osobného rastu
Nadpriemerné finančné ohodnotenie v rámci odboru v regióne
Motivačné odmeny
Systém sociálnych benefitov

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 03.05.2017 .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik,elektromechanik,mechatronik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- platné skúšky vyhl. MPSVR č.508/2009 § 21
- znalosť programovania PLC so systémami SIEMENS, robotov
- znalosti z kontroly a ovládania softvéru technologických zariadení
- znalosti z riadenia , montáže,prevádzky a údržby elektrických zariadení, čítanie el.schém z výkresov
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- analytické myslenie
- spoľahlivosť

Spoločnosť QUERCUS, s.r.o. je najväčším spracovateľom, výrobcom a exportérom produktov z dreviny dub na Slovensku. Pôsobí na trhu už od roku 1994 a hlavným predmetom jej činnosti je spracovanie drevnej hmoty a výroba polotovarov z listnatých drevín. Je dodávateľom najväčších firiem západnej a severnej Európy a patrí medzi najvýznamnejšie firmy v drevospracujúcom priemysle na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1955917  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou