Manažér drevovýroby na úseku pílnica

QUERCUS, s.r.o.

Miesto práce
Fiľakovská cesta 290, Lučenec, okres Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. organizuje a kontroluje plnenie pracovných povinností, dodržiavanie pracovnej disciplíny u svojich podriadených pracovníkov, využitie fondu pracovného času, vedie evidenciu dochádzok do práce, udeľuje dovolenku, vykonáva protialkoholickú kontrolu
2. zodpovedá za dodržiavanie mzdových predpisov, prémiových poriadkov, pracovných režimov a limitov práce nadčas, limitov počtu pracovníkov za účelom dosiahnutia vyššej produktivity práce
3. organizuje zaškolenie a preškolenie pracovníkov na obsluhu strojov a zariadení na pracovisku
4. v spolupráci s personálnym útvarom zodpovedá za získanie pracovníkov a ich zaradenie na jednotlivé pracoviská
5. zabezpečuje dodržiavanie a zvyšovanie intenzity a efektívnosti výroby, resp. výrobných postupov
6. zabezpečuje sledovanie a kontrolu priebehu plnenia výrobných úloh, úsporu nákladov
7. vedie potrebné druhy operatívnej evidencie
8. organizuje a riadi výrobu finalizovaných výrobkov
9. efektívne využíva pridelených pracovníkov
10. zodpovedá za správne a včasné vedenie prvotnej evidencie výkonov pracovníkov, túto
predkladá na spracovanie v požadovaných termínoch
11. zodpovedá za prevádzku strojov a zariadení, ich pravidelnú údržbu
12. kontroluje a sleduje dodržiavanie zásad pre obsluhu, údržbu strojov a zariadení
13. technického riaditeľa, respektíve ním poverených zamestnancov priebežne informuje o technickom stave strojov
14. prostredníctvom strediska údržby zabezpečuje opravy výrobného a strojového zariadenia ako aj elektrických zariadení
15. zodpovedá za to, že znehodnotený materiál nebude likvidovaný bez zápisu škodovej komisie, škody neodkladne hlási výrobnému riaditeľovi spoločnosti
16. zodpovedá za pravidelné a včasné hlásenie výkonov vybraných výrobkov podľa tried a množstva riaditeľovi výroby, v jeho neprítomnosti výkonnému riaditeľovi
17. zodpovedá za dodržiavanie predpisov BOZP a PO u podriadených pracovníkov, v spolupráci s technikom BOZP zabezpečuje ich preškolenie v zmysle platných zákonných ustanovení. Záznam o takomto preškolení bude zapísaný v listine s podpisom školiteľa.
18. vedie evidenciu pridelených ochranných a pracovných pomôcok, pracovného náradia za každého pracovníka osobitne. Dbá, aby pracovníci tieto využívali pri práci, ochraňovali ich pred poškodením a udržiavali ich v prevádzkyschopnom stave.
19. denne na všetkých pracoviskách zabezpečuje čistotu a poriadok, čo najefektívnejšie zabezpečuje materiálové toky a chráni životné prostredie
20. zodpovedá, že každá mimoriadna udalosť, pracovný úraz, požiar, škoda spôsobená na majetku spoločnosti bude okamžite hlásená riaditeľovi výroby a výkonnému riaditeľovi spoločnosti a do 24 hodín bude spísaný záznam
21. pre včasné plnenie úloh má právo požadovať potrebnú súčinnosť a spoluprácu od ostatných vedúcich pracovníkov

Zázemie stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť profesijného a osobného rastu
Nadpriemerné finančné ohodnotenie v rámci odboru v regióne
Systém sociálnych benefitov
notebook,mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

zaslať profesné CV na mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

silná osobnosť orientovaná na riešenie a ciele
komunikačné a organizačné schopnosti
výrazné koordinačné schopnosti
schopnosť pracovať systematicky
flexibilita
samostatnosť
zodpovednosť

Spoločnosť QUERCUS, s.r.o. je najväčším spracovateľom, výrobcom a exportérom produktov z dreviny dub na Slovensku. Pôsobí na trhu už od roku 1994 a hlavným predmetom jej činnosti je spracovanie drevnej hmoty a výroba polotovarov z listnatých drevín. Je dodávateľom najväčších firiem západnej a severnej Európy a patrí medzi najvýznamnejšie firmy v drevospracujúcom priemysle na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1927744  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou