Account Manager / Manager - Kancelária v Námestove, nadpriemerný príjem

Quercus Capital Management, s. r. o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín
Termín nástupu
04.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
500 - 1000 Fixný plat + Bonusy + Provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa obchodného tímu hľadáme ambiciózneho Account Managera/Managera. Hlavnou náplňou práce bude:

• budovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• zisťovanie potrieb potenciálnych a súčasných zákazníkov
• poskytovanie informácií o produktoch a činnosti spoločnosti
• sebarozvoj, rast

• zaujímavé finančné ohodnotenie ktoré ti pomôže splniť si tvoje ciele
- fixný plat : od 500 do 1000 EUR netto, bonusy + provízie
• práca na hlavný pracovný pomer,
• príjemné pracovné prostredie - open space kancelária v centre Námestova
• perfektná priateľská - motivačná atmosféra v office ale aj na našich legendárnych teambuilding akciách, dovolenkách a víkendových pobytoch
• organizujeme výkonnostné súťaže o hodnotné ceny
• máš možnosť vypracovať sa na Teamleadera/Managera

Pošlite svoje CV, do 7 pracovných dní odpovieme každému uchádzačovi. Vybraných uchádzačov pozveme na 1. kolo pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás ide kariéra aj bez titulu. Máme trpezlivosť a snahu ti veci vysvetliť, ukázať a predviesť tak, aby si všetko pochopil. Budeš mať managerov, ktorí milujú svoju prácu a nadšenie budú prenášať aj na teba.

• keď ťa pozveme na pohovor, ukážeš, že komunikácia je tvoja silná stránka
• si proaktívny a máš pozitívny prístup k životu
• chceš sa neustále vzdelávať, napredovať a niečo v živote dosiahnuť - plniť si svoje ciele
• ľahko zapadneš do kolektívu

Spoločnosť Quercus Capital Management, s.r.o. je zmluvným call centrom viacerych zahraničných spoločností. Pre svojich partnerov zabezpečujeme propagačné, marketingové a front office služby a vyhľadávame potenciálnych klientov na Slovensku a v zahraničí. Naši spolupracovníci sú školení profesionáli v komunikácii a propagácii.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Quercus Capital Management, s.r.o.
Seberíniho 1
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: David Jandek
Tel.: 0948855648
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis